TOP tým Praha je připraven na založení celostátní organizace

První velká událost TOP týmu v roce 2017 na sebe nenechala dlouho čekat. Hned v lednu proběhla v Praze zásadní krajská valná hromada.

Po registraci členů pražského spolku a další nutné administrativě přišly na řadu hlavní body celé schůze. Účastnící valné hromady jednoznačně odsouhlasili změnu stanov, přejmenování organizace TOP tým z. s. na TOP tým Praha z. s. a k schválili vstup do nově vznikající celostátní organizace v pozici jejího zakladatele. Vedle toho valná hromada uskutečnila volbu svých delegátů na blížící se celorepublikový sněm a  také nominovala své zástupce do budoucího celorepublikového předsednictva. V průběhu nechyběla ani diskuse nad dalším směřováním organizace včetně kroků, které by měla po založení celorepublikové úrovně realizovat.

TOP tým Praha je tak nyní plně připraven na založení celorepublikové úrovně spolku TOP tým, který by měl vzniknout v nejbližších měsících.

„V založení celostátní organizace spatřuji velký potenciál a věřím, že se podaří vybudovat organizaci, která zaujme významné místo na společenském poli dnešní konzervativně-liberální části mladé generace,“ uvedl Jan Kavalírek, předseda pražského TOP týmu.

http://toptym.cz/top-tym-praha-je-pripraven-na-zalozeni-celostatni-organizace/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *